Videointervjuu Peeter Kleiniga. Video: Stanislav Moškov
18. märts 2017, 16:20

ÕHTULEHE VIDEO | 3. üleminutil Kalju võiduni viinud Klein: oleksime pidanud mänguks paremini valmis olema

Nõmme Kalju ründaja Peeter Klein tunnistas pärast rasket 2:1 võitu Sillamäe Kalevi üle, et mäng tulnud ära otsustada juba varem kui viimastel sekunditel.

"Kindlasti väga tore hetk, aga..." rääkis Klein oma 93. minutil löödud võiduväravast. "Aga ise tegime elu raskeks. Oleks pidanud mänguks rohkem valmis olema, rohkem võimalusi looma ja need ära realiseerima.

Sillamäe oli mänguks paremini valmis. Pärast 5:0 kaotust Levadiale oli nad ennast kokku võtnud ja mängisid väga isukalt."

Miks esimesel 30 minutil Kaljul midagi välja ei tulnud?

"Arvan, et Sillamäe oli lihtsalt mänguks paremini valmistunud. Nad võitlesid elu eest. See tõi neile edu esimesed 30 minutit."

Millest tekkis liinide vaheline segadus väljakul?

"Seda on raske öelda. Lihtsalt see, et Sillamäe võitles ja nad olid suurepäraselt mänguks valmis."

Vaata videost, mida räägib Klein Sillamäe ebastandardsete keskkaitsjate vastu mängimisest.