Kristjan Kangur sai vahetusest sekkudes palju mänguaega ja tegutses kasulikult (9p, 6 lp).
20. märts 2017, 00:53

Kangur ja Varese said neljanda võidu järjest! (1)

Eesti korvpalluritest ei läinud Itaalias hästi mitte ainult Rain Veidemanil, vaid ka Kristjan Kangur ja Varese said võidu kätte. Varese alistas riigi meistrisarjas võõrsil Brescia 87:78.

Varese haaras ohjad enda kätte 21:11 võidetud teise veerandajaga, mis tõi poolajaks kaheksapunktilise edumaa. Kolmanda veerandi lõppedes näitas tabloo kodumeeskonna poolt vaadates juba 54:67 ning külalised ei andnud edu käest.

Vahetusest sekkunud Kangur mängis tervelt 28 minutit ning kogus 9 punkti, 6 lauapalli ja 1 vaheltlõike. 30 punktiga oli resultatiivseim kaheksa kolmest tabanud Dominique Johnson. Varese kaugvisked kokku 35/18 (!).

Neljanda võidu järjest saanud Varese jagab nüüd 9 võidu ja 14 kaotusega 13. kohta, kuid viimane play-off'i koht jääb kõigest kahe võidu kaugusele! Aega seejuures jätkub, põhiturniiri lõpuni jääb seitse vooru.