Korvpall

Reinar Halliku sõnum lastele: ärge olge nagu mina, sain alles 28aastaselt aru, et võinuks varem trenni teha (1)

Ville Arike, Jarmo Jagomägi, 22. märts 2017 04:00
Reinar Hallik omanimelise korvpallikooli avamisel.Foto: Martin Ahven

"Üritangi kooliga sõnumit edastada, et ärge olge nagu mina, kui sain alles 28aastaselt aru, et olen noorest peast päris laisk ja loll olnud, ei viitsinud trenni teha ega enda kallal vaeva näha. Oleks võinud varem trenni teha, ei tea, kus oleks mänginud või mis saanud! Loll õpib oma kogemustest, tark teiste vigadest."

Nõnda siiralt rääkis Õhtulehe korvpallisaate "Viies veerandaeg" stuudios fännide lemmik Reinar Hallik, kes avas eile Ida-Virumaal Iisakus ja Mäetagusel oma korvpallikooli. Sel hooajal Pärnu Sadama särki kandva koondislase mängijakarjäär saab ühtlasi ilmselt läbi. "Väga suure tõenäosusega lõpetan mängijakarjääri selle aastaga. Sajaprotsendilist vastust ei saa kunagi anda, kuid 99 protsenti keskendun koolile," ütles Hallik.

Treeneriamet tõmbab teda ja mõte on ammu peas mõlkunud. Halliku esimene treener Kalju Pluutus on alati öelnud, et nad peavad ühel hetkel koos Narva tagasi minema – Hallik on teatavasti sealt pärit ("Ema, isa, vanaema elavad siiamaani seal.") ja nõustub juhendajaga. Kuid kool alustab siiski maakonnas, sest piirilinnas on saaliga keerulised ajad. "Kui kunagi loodetavasti tuleb uus saal, tahame ka sinna minna," lisab mängumees ja tulevane treener.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.03.2017
Treener Reinari kaotus viskevõistlusel pani Iisaku lapsed rõkkama!
21.03.2017
ÕHTULEHE GALERII JA VIDEO | Reinar Hallik pärast omanimelise korvpallikooli esimest trenni: väga kihvt tunne on!
21.03.2017
VIIES VEERANDAEG | Reinar Hallik lõpetab mängijakarjääri ja avab korvpallikooli
16.03.2017
Fännide lemmik Reinar Hallik avab omanimelise korvpallikooli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee