TTÜ võis täna rõõmustada. Foto: TTÜ Korvpalliklubi
22. märts 2017, 20:37

TTÜ korvpallimeeskond maksis Rakvere Tarvale korralikult kätte

Täna läksid Rakvere spordihoones Eesti meistriliiga kohtumises vastamisi kohalik Tarvas ja TTÜ, kui kindel 83:65 võit kuulus külalistele.

Samad meeskonnad läksid vastamisi ka kaks nädalat tagasi, kui toona kuulus magus lõpusekundite võit Rakverele.

Tänases mängus jätkus võrdset heitlust vaid esimesse poolaega, mille võitis TTÜ 33:27. Seejärel lükati aga teine käik sisse ning kolmas veerandaeg võideti koguni 26:10, millega oli kohtumise saatus otsustatud.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate poolelt 20 punkti visanud Toomas Raadik. Tarva poolelt oli 15 punktiga resultatiivseim Siim-Markus Post.

TTÜ hoiab 15 võidu ja 13 kaotusega liigatabelis neljandat positsiooni. Rakvere on 9 võidu ja 21 kaotusega eelviimane.