Eesti võrkpallifännid Lätis. (Aldo Luud)

Eesti meeste võrkpallikoondis mängib sel hooajal Eestis kaks tähtsat turniiri. 24.-28. maini toimub MM-kvalifikatsiooniturniir, 9.-11. juunini Maailmaliiga III tugevusgrupi mängud. Mõlemad turniirid toimuvad Tallinnas vastrenoveeritud Kalevi spordihallis.

Eelmisel aastal jälgis Tondiraba jäähallis Eesti ja Läti vahelist võrkpallimängu enam kui 5500 pealtvaatajat. Kuna selle hooaja mängupaigas on kohti oluliselt vähem - Kalevi spordihallis on istekohti alla 1700 (lisanduvad seisukohad) - ja on eeldada, et kõik huvilised ei pruugi seekord saali ära mahtuda, siis otsustas Eesti Võrkpalli Liit anda piletite ostmisel eelistuse nendele võrkpallisõradele, kes registreerivad end Eesti võrkpalli ametlike toetajatena. 

Registreerunud võrkpallifännid saavad pileteid osta enne teisi huvilisi, piletimüük MM-valikturniirile algab aprilli alguses.  

"Arvestades võrkpalli suurt populaarsust ja meeste koondise viimaste hooaegade edukaid esinemisi, usun, et Kalevi halli ei pruugi kõik huvilised ära mahtuda. Selleks, et väärtustada fänne, kes igapäevaselt võrkpallile teistest tulisemalt kaasa elavad, tahamegi anda neile võimaluse osta piletid teistest varem," ütles fänniprojekti kommenteerides Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe.

"Teeb rõõmu, et koondise suurtoetajatest mitmed, näiteks Eesti Meedia, Europark ja Sportland, leidsid võimaluse projektile ka omalt poolt õlg alla panna, nii saame pakkuda võrkpallisõbrale lisaks sportlikule elamusele ka muid hüvesid."

Meeste võrkpallikoondise Tallinna turniiride ajakava:

24.-28. mai MM-valikturniir: Eesti vastasteks Venemaa, Ungari, Kosovo, Montenegro ja Rumeenia.

9.-11. juuni Maailmaliiga III tugevusgrupi turniir: Eesti vastasteks Hiina Taipei, Montenegro ja Tuneesia.

Jaga artiklit

1 kommentaar

F
Fänn  /   23:01, 23. märts 2017
Meil on ju Tallinnas 2 normaalset halli. Miks need võistlused seal puukuuris peetakse?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis