Laadin videot...
1
foto
"Unibeti Vutihullus" 3. osa (Õhtuleht)

Õhtulehe jalgpallisaate "Unibeti Vutihullus" Hispaania seikluse kolmanda osa teemad järgivad täpselt jalgpallirütmi – kuna tippklubid ei mängi, räägime omapärastest koondistest, Segunda B-st ja bioloogiast!

Hispaania jalgpallikoondis kohtub MM-valiksarjas Iisraeliga, aga lisaks ametlikule eksisteerib kuningriigi piires veel mitu väiksemat ja mitteametlikku rahvusmeeskonda selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Juttu tuleb Kataloonia ja Baskimaa koondistest.

Pärast tutvutmist Unibeti koefitsientidega siirdume otsima hipsterlikku hõngu ja läheme külla tugevuselt kolmanda liiga Segunda B jalgpalliklubilde Getxo Arenas Club, kes kuulus 1928. aastal Hispaania kõrgliiga asutajate sekka.
Saate lõpetuseks aga midagi bioloogiasõpradele – tutvustame ühte eriskummalist parki, mis paikneb täpselt Madridi Reali koduareeni, Santiago Bernabeu staadioni külje all.

Jaga artiklit

1 kommentaar

O
Ott ja Viljar - 2 poisikest  /   14:42, 24. märts 2017
Mis asi on koll??? Kolli löömine??? Kui tahate kasutada venekeelset slängi, siis selle asja nimi on "gol" ja seda kasutati vene keele tuletisena nõuka ajal jäähokis. Aga kuna te mõlemad kakasite sel ajal veel püksi, siis ei maksa muidugi nõuda isegi argoo õiget kasutamist.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis