Vutihullus

UNIBETI VUTIHULLUS | Miks istutati Santiago Bernabeu ette vinge palmipuu ja millise Hispaania maakonna vastu lõi Marko Kristal koondisekarjääri kauneima kolli? (1)

Ott Järvela ja Viljar Voog, 24. märts 2017, 12:46
"Unibeti Vutihullus" 3. osaFoto: Õhtuleht
Õhtulehe jalgpallisaate "Unibeti Vutihullus" Hispaania seikluse kolmanda osa teemad järgivad täpselt jalgpallirütmi – kuna tippklubid ei mängi, räägime omapärastest koondistest, Segunda B-st ja bioloogiast!

Hispaania jalgpallikoondis kohtub MM-valiksarjas Iisraeliga, aga lisaks ametlikule eksisteerib kuningriigi piires veel mitu väiksemat ja mitteametlikku rahvusmeeskonda selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Juttu tuleb Kataloonia ja Baskimaa koondistest.

Pärast tutvutmist Unibeti koefitsientidega siirdume otsima hipsterlikku hõngu ja läheme külla tugevuselt kolmanda liiga Segunda B jalgpalliklubilde Getxo Arenas Club, kes kuulus 1928. aastal Hispaania kõrgliiga asutajate sekka.
Saate lõpetuseks aga midagi bioloogiasõpradele – tutvustame ühte eriskummalist parki, mis paikneb täpselt Madridi Reali koduareeni, Santiago Bernabeu staadioni külje all.

Samal teemal

26. mai 2017, 09:12
VIIMANE! UNIBETI VUTIHULLUS | Barcelona kohtub karikafinaalis klubiga, mis oli osaline eurosarjade ajaloo põnevaimas esikohamängus
19. mai 2017, 09:15
UNIBETI VUTIHULLUS | Madridi Atletico – ründetähtede kasvulava, Meistrite liiga igavene teine
12. mai 2017, 09:24
UNIBETI VUTIHULLUS | Räägime ka Lionel Messist, aga saate tõeline staar on Euroopa tippliigade kõige maagilisem jalgpalliklubi
5. mai 2017, 10:02
UNIBETI VUTIHULLUS | Messi võib kanda kaptenipaela, aga Barcelona tegelik kapten villiti õlle sisse!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee