Sergio Llull viskas Reali kasuks 21 punkti.Foto: AFP / Scanpix
24. märts 2017, 23:59

Real alistas võõrsil Olympiacose, Barcelona kurvastas serblasi

Korvpalli Euroliiga keskses mängus kaotas Pireuse Olympiacos kodusaalis Madridi Realile 73:79.

Poolaeg lõppes küll 37:37, kuid pärast vaheaega haarasid kerge initsiatiivi külalised. Võitjaile tõid Sergio Llull ja Anthony Randolph 21, kaotajaile Nikola Milutinov 18 punkti. Mängu viimastel sekunditel sai raskelt vigastada Olympiacose põhijõud Matt Lojeski, halvemal juhul võib olla tegemist Achilleuse kõõluse purunemisega.

Võitlus viimase play-off-koha eest muutus teravamaks, Istanbuli Darüssafaka lähenes Belgradi Crvena Zvezdast ühe võidu kaugusele. Darüssafaka alistas Türgi suurlinna derbis Galatasaray 73:67 (Wanamaker 22 - Micov 17), Crvena Zvezda oli aga Barcelonas üllatavalt hambutu sealse, play-off'i lootuse kaotanud meeskonna vastu - 54:67.

Venemaa derbis alistas Moskva CSKA Kaasanis sealse Unicsi 85:74 (De Colo 22 - Langford 17).