Vutihullus

UNIBETI VUTIHULLUS | Milline on Ronaldo ulmeline statistika ja kas Sevilla tänavamandariine tasub süüa?! 

Ott Järvela ja Viljar Voog, 31. märts 2017, 10:14
"Unibeti Vutihullus" 4. osaFoto: Õhtuleht
Õhtulehe jalgpallisaade "Unibeti Vutihullus" lustib täna kahes linnas – esmalt vaagime Madridis Cristiano Ronaldo personaalküsimust ning seejärel räägime Sevilla linna esindusmeeskonnast – ühest üheksast jalgpalliklubist, kes on võitnud Hispaania meistritiitli.

Ent Sevilla pole ülemaailmselt tuntud teps mitte koduse meistrikrooni pärast. Hoopis kõnekam fakt on viimaste aastate saavutused eurosarjades – täpsemalt Euroopa liigas. Ollakse üks neljast jalgpalliklubist, kes on suutnud kolm hooaega järjest võita ühe ja sama eurosarja. Ent kui Müncheni Bayern sai sellega hakkama aastatel 1974-1976, siis Sevilla on näiliselt uskumatut suutnud sel sajandil, kui konkurents Euroopa vutitipus on läinud palju tihedamaks.

Lisaks tutvustame saates Hispaania jalgpallitoitude mitmekesisust. Ott Järvela mekib paari käepärast maiust ka ise ja kui hapu teeb rõõmsaks, siis Sevillas koges ta tõelist ekstaasi!

Samal teemal

26. mai 2017, 09:12
VIIMANE! UNIBETI VUTIHULLUS | Barcelona kohtub karikafinaalis klubiga, mis oli osaline eurosarjade ajaloo põnevaimas esikohamängus
19. mai 2017, 09:15
UNIBETI VUTIHULLUS | Madridi Atletico – ründetähtede kasvulava, Meistrite liiga igavene teine
12. mai 2017, 09:24
UNIBETI VUTIHULLUS | Räägime ka Lionel Messist, aga saate tõeline staar on Euroopa tippliigade kõige maagilisem jalgpalliklubi
5. mai 2017, 10:02
UNIBETI VUTIHULLUS | Messi võib kanda kaptenipaela, aga Barcelona tegelik kapten villiti õlle sisse!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee