ÕL PHOENIXIS | 4 põhjust, miks Kotsar ja Lõuna-Carolina 77 612 pealtvaataja ees Gonzagale alla vandusid

Henry Rull, Phoenix, 3. aprill 2017, 04:00
VÕITLEJA: Maik-Kalev Kotsar (mustas) võis pildil olevas lahingus küll palli South Carolinale võidelda, ent Zach Collins (Kotsarist paremal) ja Gonzaga võitsid sõja.  RONALD MARTINEZ
Maik-Kalev Kotsari koduülikooli Lõuna-Carolina kaotusel USA üliõpilasmeistrivõistluste poolfinaalis Gonzagale on mitu süüdlast - suurepärased Nigel Williams-Goss ja Zach Collins, kehv rünnak ning halvatud liider.

Tunnustatud Frank Martini juhendatav Lõuna-Carolina jäi kohtumisele favoriidina läinud Gonzagale alla 73:77. Samas näitasid Kotsar ja tema meeskonnakaaslased suurepärast võitlusvaimu, sest teisel poolajal suudeti 14-punktilisest kaotusseisust 67:65 juhtima minna, kuid Gonzaga kogus end ning võttis igati teenitud võidu.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

5. aprill 2017, 04:00
ÕL PHOENIXIS | Uhked vanemad: Maik-Kalev Kotsar on rahumeelne perfektsionist
4. aprill 2017, 11:48
VIIES VEERANDAEG | Muljed otse NCAA finaalturniiri epitsentrist USAst ja Maik-Kalev Kotsari rollist
4. aprill 2017, 06:41
ÕL PHOENIXIS | NII SEE JUHTUS: Põhja-Carolina tegi vigade paranduse ning krooniti NCAA tšempioniks!
4. aprill 2017, 04:00
ÕL PHOENIXIS | Orkester, paavst ja palved kõrgeimate jõudude poole – USA spordisõprade tähtpäev