Rain Veideman kogus täna 13 punkti, 5 lauapalli ja 5 korvisöötu.Foto: Facebook / Udine Gsa
2. aprill 2017, 20:56

Rain Veideman aitas Udine kolmanda võiduni järjest (1)

Eesti korvpallikoondise kapteni Rain Veidemani koduklubi Udine Gsa jätkab Itaalia esiliigas edulainel: täna alistati pingelises võõrsil peetud heitluses Ferrara Bondi 69:65.

35 minutit mänginud Veideman kogus seekord enda arvele 13 punkti (kahesed 7/2, kolmesed 4/2, vv 3/3), 5 lauapalli ja 5 korvisöötu, tema vastu tehti 7 viga. Teisel poolajal ei saanud eesti mees sekunditki puhata. Veideman kogus esimese kolme perioodiga rohkem punkte, lõpuperioodil leidis aga järjest kaaslasi söötudega üles. Võitjate resultatiivseim oli 22 punktiga nigeerlane Stan Okoye.

Udine sai kolmanda võidu järjest, kokku on 27 mängust võidetud 13, asutakse puhtalt 9. kohal ja jätkatakse võitlust play-off'i pääsemise nimel. Udinega ühel pulgal olnud Piacenza pidi tunnistama Bologna Kontatti 75:66 paremust. Eespool on 14 võidu peal Mantova (kaotas täna Triestele 78:91) ja 15 võidu peal Verona (alistas Chieti 83:79). Põhiturniiri lõpuni jääb kolm vooru.