Balti liiga karikas kuulub sel aastal Tartu Ülikoolile. Foto: Aldo Luud
6. aprill 2017, 22:43

NII SEE JUHTUS | Tartu Ülikool võitis Cramo ees Balti liiga pronksi, Kelly Sildaru krooniti taas maailmameistriks

Tänasel päeval on eesti spordisõpradel, kellele kaasa elada. Ott Tänak alustab Korsika rallit testikatsega, Kelly Sildaru võistleb juunioride MMil. Lisaks selgitavad õhtul Tartu Ülikooli ja BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonnad Balti liiga pronksivõitja, Pärnu ja Selver aga jätkavad suvepealinnas võrkpalliliiga poolfinaali. Püsige Õhtulehe lainel!
22:42
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame tänaseks siit ka joone alla! Homme uus päev, uued sündmused, uued juhtumid. Head õhtut!

20:19

Samal ajal on lõppenud Eesti korvpalli meistriliiga põhiturniiri viimane kohtumine. Mängus, mis enam mitte midagi ei otsutanud, alistas TLÜ/Kalev võõral väljakul TTÜ 80:73.

20:17

Või siis ikkagi... Kalev vähendab kahe mängu kokkuvõttes vahe kuuele silmale ning Gert Kullamäe võtab minut pärast veerandi algust time-outi.

20:15

Võib öelda, et pärast kolmandat veerandit on Tartu pronksis kinni - Kalev/Cramo juhib 46:45, ent kahe mängu kokkuvõttes on Tartu +11.

19:42

Tartu Ülikool püsib poolajal veel pronksikursil, kuigi Kalev/Cramo juhib 33:31 (kahe mängu kokkuvõttes Tartu +10). Medal pole veel loomulikult kindel, kuid enamuse teisest veerandist näitasid võõrustajad paremat mängu, väga hästi tabati ka kaugviskeid. Üleplatsimees on Ljutõtš 16 punktiga, Mandell Thomasel on 11 silma (sh kolmesed 4/3).

19:21

Avaveerand lõppeb BC Kalev/Cramo 16:13 eduseisul, kahe mängu kokkuvõttes juhib Tartu üheksa punktiga. Initsiatiiv kuulub külalistele, kes tegid vahepeal ka 10:0 vahespurdi. Ljutõtš on suurim korvikütt kaheksa silmaga, Milkal on kirjas 4 punkti.

19:03

Pall on mängu visatud ja Tartu fännid skandeerivad "Eesti! Eesti! Eesti!". Põhjus on väga lihtne - Kalev/Cramo algrivistuses ei leidu ühtegi eestlast.

18:56

Täistunnil algab Tartu Ülikooli spordihoones Balti liiga hooaja viimane kohtumine ehk Tartu ja BC Kalev/Cramo selgitavad pronksivõitja. Avakohtumisest on 12punktiline edu võõrustajatel, mis tundub küllaltki turvaline, kuid 40 minutit on veel mängida. Meeldetuletuseks - kolmanda koha omanik selgub kahe kohtumise kokkuvõttes.