Kalju - Infonet 3:2Foto: Stanislav Moškov
7. aprill 2017, 23:28

NII SEE JUHTUS | Sport 07.04: Kalju alistas tiitlikaitsja ja tõusis meistrivõistluste liidriks!

Kui soovid teada, mis toimub nädala viimasel tööpäeval spordimaailmas, siis oled õiges kohas! Jälgi Õhtulehe spordi otseblogi, kust saad kõik kõige tähtsamad uudised kergelt kätte! Püsige meiega.
23:28

Istanbuli Darüssafaka alistas Euroliigas Belgradi Crvena Zvezda 78:62 ja pääses viimasena play-off'i, kus kohtub põhiturniiri võitja Madridi Realiga. Teised paarid: Moskva CSKA - Vitoria Baskonia, Pireuse Olympiacos - Istanbuli Anadolu Efes, Ateena Panathinaikos - Istanbuli Fenerbahce.

23:21

22:18
22:15
22:11
TENNIS

Davis Cup, Eesti - Monaco 2:0! Kenneth Raisma alistas Lucas Catarina 6:3, 6:0, 6:4.

21:22

Kalju - FCI 3:2 - 82. minutil viis Igor Subbotin võõrustajad kolmandat korda ette!

21:21
SULGPALL

Raul Must alistas Helsingis peetava Euroopa karikasarja etapi teises ringis taanlase Mads Christopherseni 16:21, 21:13, 21:18 ja jõudis veerandfinaali.

21:19
undefined (Aldo Luud)
20:44

Kalju - FCI 2:2 - Aga kohe lööb Kulinitš nii enda kui ka võistkonna teise kolli ja taas on viik jalul!

20:40

Kalju - FCI 2:1Carlos Geovane Santos Pereira viis võõrustajad 50. minutil kodupubliku rõõmuks uuesti juhtima!

20:23

Viljandis on mängitud 65 minutit, Tartu Tammeka on äsja löönud kaks väravat järjest ja juhib kohaliku Tuleviku vastu 3:1.

20:18

Kalju - FCI 1:1 - 42. minutil viigistas seisu Aleksandr Kulinitš (vasakul). Selle tulemusega poolaeg ka lõppes.

undefined (Stanislav Moškov)
20:06
TENNIS

Eesti asus Tallinnas mängitavat Davis Cupi matši Monacoga juhtima 1:0, kui Vladimir Ivanov alistas Romain Arneodo 7:6 (4), 7:6 (5), 1:6, 6:4.

19:50

Koduse jalgpalliliiga põnevusmängus asus Nõmme Kalju FCI vastu 13. minutil Andrei Sidorenkovi realiseeritud penaltist 1:0 juhtima.

Kaks Eesti last osalevad FIFA konföderatsioonide karikaturniiril

Kaks Eesti last saavad erakordse võimaluse osaleda sel suvel 26. juunist kuni 3. juulini Peterburis toimuval FIFA konföderatsioonide karikaturniiril.

FIFA konföderatsioonide karikaturniir on maailmameistrivõistluste finaalturniiri eelvõistlus, kus osaleb korraldajariik, valitsev maailmameister ning konföderatsioonide meistrid.

Et tähistada konföderatsioonide karikaturniiri, kutsus Gazprom ellu rahvusvahelise programmi „Jalgpall sõpruse heaks“, mille raames reisivad Peterburi 64 riigi lapsed.

Kohapeal leiab 1. juulil aset jalgpalliturniir ning erinevad tervislikke eluviise propageerivad tegevused. 2. juulil osalevad lapsed koos tuntud jalgpallurite ja ajakirjanikega vastaval foorumil. Kulminatsiooniks on FIFA konföderatsioonide karikaturniiri finaalmatši külastus.

Eestis valiti kaks Peterburis osalevat last välja jalgpalliliidu ja SEB heategevusfondi koostöös, võimaluse said 12-aastane Säde ja 11-aastane Aleksander.