Kelly Sildaru (Alar Truu)

Eesti Olümpiakomitee premeerib pargisõidus juunioride maailmameistriks tulnud Kelly Sildarut 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildarut 4750 euroga.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa avaldas heameelt, et on põhjust kõigest mõnenädalase vahega premeerida sama noorsportlast teistkordselt.

"Eestis on juunioride maailmameister olümpiaalal nagunii haruldus, aga suuta võita kuldmedal järjest kahes olümpiadistsipliinis – see on nähtus omaette. Oleme Kelly ja tema treeneri üle väga uhked,“ ütles Sõõrumaa.

Rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalipreemiad määratakse vastavalt Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee poolt 27.11.2013 kinnitatud korrale. Samas summas preemiad pälvisid Kelly Sildaru ja Tõnis Sildaru ka märtsi lõpus rennisõidus teenitud juunioride MM-i võidu eest. 

Jaga artiklit

41 kommentaari

K
Käo Jaan  /   23:00, 8. apr 2017
saaks lohakagi rahasumma...kasvõi lotoga.
S
sass  /   19:45, 8. apr 2017
Kelly ega tema isa ei korralda neid võistlusi vaid nad on võistlejad . Kui sageli või millal ja kus need võistlused toimuvad pole siiski mitte Kelly ja ta isa , ema teha . Mis kirjutate rumalusi siia ja kas kellegil on aimu kui palju see pere on kulutanud nende aastate jooksu oma aega ja raha , et selliseid tulemusi teha . Au ja kiitus sellele meie riigi lapsele ja perele .

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis