Vaata veerandfinaalpaare!

EUROLIIGA | Kaheksa parema hulka murdis kolm Istanbuli klubi

Toimetas Kaarel Täll, 7. aprill 2017, 23:55
Darüssafaka peatreener David Blatt.Foto: Matt Slocum
Istanbuli Darüssafaka alistas korvpalli Euroliigas Belgradi Crvena Zvezda 78:62 ja pääses viimasena play-off'i, kus kohtub põhiturniiri võitja Madridi Realiga. Kokku pääses kaheksa parema hulka kolm Istanbuli klubi.

Otsustavat kohtumist alustas paremini just Darüssafaka, kes võitis nii avaveerandi kui poolaja 11 punktiga. Kolmandal veerandi lõpuks vähendasid serblased vahe küll kuuele silmale, kuid lõpuks panid türklased oma üleoleku kindlalt maksma.

Võitjate parimana viskas Brad Wanamaker 22 punkti. Scottie Wilbekin lisas 16 silma. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis 14 punkti visanud Ognjen Kuzmic.

Kõik veerandfinaalpaarid: Madridi Real – Istanbuli Darüssafaka, Moskva CSKA - Vitoria Baskonia, Pireuse Olympiacos - Istanbuli Anadolu Efes, Ateena Panathinaikos - Istanbuli Fenerbahce.