OHOO! Madridi Reali viik Atleticoga tegi Hispaania liiga tabelitipu veelgi põnevamaks (1)

Toimetas Hindrek Pärg, 8. aprill 2017, 20:27
Cristiano Ronaldo lahkus platsilt noruspäi SERGIO PEREZ
Hispaania jalgpalliliigas peeti täna Madridi derbi Reali ja Atletico vahel, mis lõppes 1:1 viigiga.

Reali koduväljakul toimunud matšis pidi väravat ootama 52. minutini, kuniks Pepe võõrustajad juhtima viis. Külalised survestasid aga lõpuni ning 85. minutil said oma tahtmise. Antoine Griezmann viigistas kohtumise ning seisuga 1:1 matš ka lõppes.

Selline tulemus sobib aga väga Barcelonale, kes võib tõusta Realiga samale pulgale. Enne katalaanide tänaõhtust matši Malagaga on neil 69 punkti, Madridi suurklubil aga 72 punkti.

Samas on pärast tänast on Realil mängida veel kaheksa kohtumist, Barcelonal seitse.