Hinna GPFoto: ALY SONG
9. aprill 2017, 22:09

NII SEE JUHTUS | Sport 09.04: Hamilton võitis karjääri 54. vormel-1 etapi, Verstappen poodiumil!

Nädala viimasel päeval sõidetakse vormel-1 Hiina GP. Kui Austraalias õnnestus Ferraridel Mercedesed üle kavalada, siis täna loodab Saksamaa autotootja taas võidulainele naasta. Võimalused on head, kuna parimalt stardikohalt läheb rajale Lewis Hamilton.
22:09
HEAD ÕHTUT

Sellega tõmbame pika spordipäeva otsad kokku, täname seda koos Õhtulehe otseülekandega veetmast! Homme juba uus nädal ja uued uudised!

22:06
SAALIHOKI

Eesti Maaülikooli naiskond tuli riigi meistriks, meeskond aga astus teise suure sammu finaali suunas. Vaata meeleolukaid fotogaleriisid naiste ja meeste mängudest!

20:21

Inglismaa liiga tänases teises mängus alistas Everton Romelu Lukaku kahe värava toel Leicester City 4:2 ning jätkab 32 mängust 54 punkti kogununa seitsmendana.

20:01

Varese on Itaalia meistriliiga mängus poolajal 28:38 taga võõrustaja Reggio Emilia vastu. Kristjan Kangur kogus 11 minutiga 2 punkti ja 3 lauapalli.

19:40

Itaalia esiliigas juhib Udine poolajal Jesi vastu 36:28, kusjuures teise veerandi lõpu eel oldi ees juba 33:17. Rain Veideman on seni kogunud 6 punkti (kahesed 2/0, kolmesed 3/2).

19:27

17+ minutit maagilise Miloš Teodosici kõigist tänavu Euroliigas antud korvisöötudest! Vaata nauditavat videot!

19:23
VÕRKPALL

Kolmas geim möödus taaskord väljakuperemeeste dikteerimisel. Selveri eduseisul 16:10 õnnestus Pärnul küll 4:0 spurt teha, kuid enamaks jaksu ei jätkunud. Võõrustajad kontrollisid geimi lõppu ning asusid 25:19 paremusega mängu 2:1 juhtima.

19:01

Zeniti mees Stefan Markovic ei jää söödukunstilt oma kuulsast kaasmaalasest Miloš Teodosicist maha.

18:52
VÕRKPALL

Teine geim pakkus endast sootuks võrdsemat heitlust, kui kord oli Pärnu peal, siis jälle Selver. Põnev punkt-punkti heitlus jätkus kuni otsustavate hetkedeni, kuniks seisult 23:23 suutsid külalised võtta kaks punkti järjest ja geimi 25:23 enda kasuks keerata.

18:23
VÕRKPALL

Eesti meistrivõistluste ülipõnevad poolfinaalid jätkuvad täna Tallinnas. Kohalik Selver võõrustab seeria kolmandas mängus Pärnut ning esimene geim kuulus kindlalt 25:14 kodumeeskonnale. Selver sai kohe alguses tänu võimsale blokile suure edu sisse ning mõneti uimane Pärnu ei saanudki õieti mängu sisse. Kokku Selverile viis blokipunkti.

18:21
17:39
17:37
KÄSIPALL

Balti liiga finaalis alistas Riihimäe Cocks Zaporižžja ZTRi 20:18 ja kaitses mullu võidetud tiitlit.

17:36
(Reuters / Scanpix)
17:10

Eesti-Läti ühisliigas nelja parema hulka jõudnud Rapla naiskond pidi paraku jääma medalita, sest eile tuli tunnnistada Riia TTT 103:39 ja täna Liepaja 67:58 paremust. Riialannade finaalivastane on külalisvõistkond Soomest, Lappeenranta Catz.