Jalgpall

Kohtunikku ähvardanud Pärnu Vapruse jalgpallurit Martin Vunki ootab karm karistus. NB! Artiklit on täpsustatud kell 9.40.

"Kui Pärnusse satud, siis saad surma!" (63)

Ott Järvela, 10. aprill 2017, 04:00
PIKK PAUS: Kohtuniku ähvardamise eest punase kaardi saanud Martin Vunk enne maikuud ilmselt jalgpalliplatsile naasta ei saa, sest teda ootab pikk võistluskeeld.Foto: Tiina Kõrtsini

Artiklit on täpsustatud kell 9.40. Martin Vungi enda väitel oli tema täpne fraas: "Kui Pärnusse satud, siis saad surma!". Algses versioonis oli kirjas fraas "Kui sa Pärnusse satud, siis ma tapan su ära!".

"Kui Pärnusse satud, siis saad surma!" ütles Pärnu Vapruse jalgpallur Martin Vunk kohtunik Siim Rinkenile, kui polnud nõus Vapruse kahjuks määratud penaltiga. Hiljem Vunk muidugi kahetses, aga väga pikast mängukeelust pääsu pole.

Jalgpalli kõrgliiga viienda vooru kohtumine Paide Linnameeskond – Pärnu Vaprus kulges ootuspäraselt ehk tasavägiselt ja võitluslikult, aga mitte ebasportlikult. Mölluks läks kohtumise 67. minutil, kui kohtunik Siim Rinken määras Paide kasuks penalti olukorras, kus Magnus Villota võttis karistusalas korraks kinni Tristan Koskori särgist, kes kukkus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

4. jaanuar 2018, 22:46
GALERII | Rootsis, Küprosel, Kreekas ja Indoneesias mänginud kauaaegne koondislane lõpetas karjääri
6. november 2017, 00:05
Tegija, jutupaunik ja uppunud laev ehk auhinnad Premium liiga aasta parimatele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee