Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Rait Rikbergiga (Stanislasv Moškov)

Eesti võrkpalli meistriliiga poolfinaalseeria Rakvere ja Tartu vahel on senimaani pakkunud põnevaid lahinguid. Seeria otsustab otsustav, viies kohtumine ning Tartu libero Rait Rikbergi sõnul enam tagasiteed pole. 

Seeria neljas kohtumine kuulus Rakverele geimidega 3:1 ning Rikgbergi sõnul täna midagi uut polnud. "Jälle samasugune mäng nagu eelnevad kaks Balti liiga poolfinaalis ja selle seeria teine. Nad mängivad kodus väga hästi, rünnakul väga enesekindlad. Meie blokk ja kaitse olid täiesti hambutud, ei suutnud neid pidurdada," muljetas 34aastane libero. 

Ühe geimi suutis Tartu siiski võita. "Algus oli hea," viitas Rikberg võidetud kolmandale geimile. "Igas kaotatud geimis jäime alguses taha, seal suutsime aga ise paremuse maksma panna. Asjad õnnestusid hästi, aga üldpilti see paremaks ei tee. Üldjuhul kindel kaotus."

Finalist selgub otsustavas, viiendas kohtumises. "Üks mäng on veel ees. Selle võitja saab finaali. Nüüd enam tagasiteed pole. Anname endast parima. Igaljuhul tahaks finaali saada."

Mida Rikberg rääkis veel seeria viiendast kohtumisest ning mida libero rääkis seeria närvilisusest, vaata juba Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

1 kommentaar

E
emotsiooni  /   10:23, 11. apr 2017
on vaja. Tuimalt olete tegelikult kogu aeg mänginud, ainult Tartus "väristab" Rakvere kätt ja teil on selle tõttu kergem. Kui emotsioon oleks selline, nagu oli kolmandas geimis eile, siis ei oleks mingit probleemi. Võimeid on maa ja meri, aga lihtsalt tüdimus tuleb peale ja sellest on raske üle saada.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis