Eesti iluvõimlemise kolm parimat - Carmel Kallemaa, Olga Bogdanova, Laurabell Kabrits. (Võimlemisliit)

Laupäeval Tartus lõppenud Eesti meistrivõistlused iluvõimlemises võitis Olga Bogdanova. Lähimat konkurenti, Carmel Kallemaad edestas ta tervenisti seitsme punktiga. Pronksmedali võitis Laurabell Kabrits.

Eesti Võimlemisliidu teatel kogus võimlemisklubi Piruett esindav Bogdanova absoluutarvestuses 67,15 punkti, üksikaladest võitis ta rõnga-, palli- ja lindiharjutuse. Carmel Kallemaa võimlemisklubist Janika oli parim kurikaharjutuse ja kogus 60,45 punkti. Kolmanda koha omanik Laurabell Kabrits kogus Kallemaast vaid 0,05 punkti vähem.

Juunioridest tuli Eesti meistriks Carmen Marii Aesma (VK Piruett), üksikalade võitjad olid Melany Keler (VK Elegance) rõnga- ja kurikaharjutuses, Carmen Marii Aesma lindiharjutuses ning Natali Vei (VK Piruett) palliharjutuses.

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
tartlane  /   11:49, 16. apr 2017
Hästi korraldatud ja ilus vistlus oli...! Pealtvaatajaid oli ainult vähe ,mille põhjuseks võiks pidada halba reklaami . Kahju !
I
Ilus spordiala, head tegijad.  /   08:19, 16. apr 2017
Suuskadega keerutamine/trikitamine annab medaleid, aga pole see mis traditsioonilised spordialad, aga lastel on omad lelud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis