TTÜ - PärnuFoto: Martin Ahven
16. aprill 2017, 20:49

Eesti korvpalli meistrivõistluste play-off'is pakkusid TTÜ ja Pärnu teises veerandfinaalkohtumises põneva matši.

Avamängu kodusaalis võitnud Pärnu haaras pühapäeva õhtul TTÜ kodusaalis kiiresti juhtohjad ja võitis avaveerandi 24:19. Viiepunktiline eduseis vähenes poolajaks kolmele - 40:37. Kolmandat perioodi kontrollis TTÜ, kes jätkas tagasitulekut ning juhtis enne viimast kümmet minutit 58:55.

Ka veel kaheksa minutit enne lõppu kontrollisid matši Tehnikaülikooli tudengid 68:60, kuid sellel vastas kuurortlinna võistkond 9:0 spurdiga ning kuigi TTÜ sai veel 72:69 ette, vastasid pärnakad seekord 11:0 vahespurdiga. Lõpusireeni kõlades näitas tabloo Pärnu 87:78 võitu.

Pärnakate resultatiivseim oli Edvinas Seskus 21 punktiga, Reinar Hallik lisas 19, Domagoj Bubalo 18 ning Mihkel Kirves 17 silma ja 14 lauapalli. TTÜ suurim punktitooja oli 21 punktiga Kiur Akenpärg.

Pärnu juhib kolme võiduni mängitavat seeriat nüüd 2:0. Seeria kolmas mäng peetakse teisipäeval juba suvepealinnas