Rapla-Valga kolmas veerandfinaalmängFoto: Tiina Kõrtsini
17. aprill 2017, 23:54

NII SEE JUHTUS | Sport 17:04: Rapla alistas Valga ka kolmandas kohtumises ning pääses poolfinaali

Uue nädala esimese päeva spordivalik on esmaspäevale omaselt veidi hõredam, kuid põnevaid sündmusi on sellegi poolest oodata. Mis täpsemalt toimuma hakkab? Hoia Õhtulehe otseblogil silma peal ja saad teada!
23:54
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Homseni!

23:54
22:08
Indrek Kajupank pärast kohtumist fännidele plaksu andmas (Tiina Kõrtsini)
22:06
Valmo Kriisa (palliga) (Tiina Kõrtsini)
20:56
Rapla-Valga kolmas veerandfinaalmäng (Tiina Kõrtsini)
20:40
HENRY RULL, Rapla

Seisul 81:75 tabab Paasoja poolkiirrünnakus kaugviske ning publik hullub! Kas Rapla läheb siit oma teed?

20:39

Valga Kristaps Kanbergs saab oma viienda vea, kui Oliver Metsalu upitab Sven Kaldre eksimuse korvi. Rapla juhib 79:75, mängida 5.52.

20:35

Rapla juhtis veel 77:69, ent Valga kaks tabavat kaugviset on piirilinlased toonud kahe silma kaugusele. Lõpuni 6.54.

20:31

Kajupank tabab keskpositsiooniviske, ent lauda minnes teeb van der Mars oma viienda vea ning langeb mängust välja. Valus hoop Raplale, kes juhib 8.20 enne lõppu 76:69. Muide, Valga poolelt sai oma viienda vea Mathieu.

20:26

Viimase veerandaja eel on Rapla peal 70:69 ning Aivar Kuusmaa hoolealused viis juhtima Martin Paasoja, kes tabas lõpusireeniga lähiviske. Tuleb öelda, et kolmandal veerandajal oli just Paasoja see, kes Raplat tassis.

20:17

Neljanda vea saab nüüd ka Mars, kes paneb rünnakul liikuva katte. Valga ees 66:60, kolmanda veerandaja lõpuni 2.50.

20:12

Rapla seis muutub tiba raskemaks. Võõrustajate poolt vaadatuna seisul 56:62 saab Kajupank oma neljanda isikliku vea.

20:09

Selgunud on Kristjan Kullamäe ning Oettinger Rockcetsi vastane Saksamaa esiliiga poolfinaalseerias, mille võitja pääseb tulevaks hooajaks tõotatud maale ehk kõrgliigasse. Põhiturniiri neljandana lõpetanud Chemnitzi Niners alistas otsustavas veerandfinaallahingus Trieri Gladiaatorid.

20:07

Rapla alustab teist poolaega hästi. Nad on küll taga 49:51, ent Valgal on juba avaminutiga täis neli meeskondlikku viga.

19:49

Poolajaks läheb Valga ette 49:44. Raplat kummitavad põhimeeste probleemid vigadega, Koki trauma ja Bratoži haigus. Initsiatiiv on selgelt Valgal, aga mängida on veel küllaga.

19:44

Lisaks Marsile saab enne poolaja lõppu oma kolmanda vea ka Kajupank. Ei lähe Raplal praegu üleliia hãsti...

19:40

Valga särgis on hullumeelses hoos Žvigurs: pooleteist veerandajaga on lätlane visanud juba 22 punkti!

19:39

DeAndre Mathieu korvist läheb Valga juhtima 42:40 ning tuleb tõdeda, et ameeriklane on mänguks suurepäraselt valmis. Välkkiire Mathieu jõuab vaat et igale poole ning on näidanud ka võimsat  võitlejahinge.

Rapla-Valga kolmas veerandfinaalmäng. Võitlust jagub (Tiina Kõrtsini)
19:36

Valga ridades sai äsja kõva puuka Sandis Silavs ning mees lahkub viivuks ka saalist. Rapla peal 38:37, poolajani 5.30.

19:28
HNERY RULL, Rapla

Teisest veerandist on mängitud veidi üle kümne sekundi, kui Thomas van der Mars saab kolmanda isikliku vea. Ohtlik seis, kui mõelda, et Kok sai viga. Et mängu vürtsitada, teeb Valga teise veerandi alustuseks kiire 6:0 spurdi.