Ott Kiivikas (EKFL)

Nädalavahetusel võistles Eesti kulturismi- ja fitnessikoondis kolmel turniiril ning kokku toodi neli medalit ja kolm finaalikohta. 

15.-16. aprillil toimusid kolm rahvusvahelise tasemega kulturismi ja fitnessi võistlust, kus oli esindatud kokku kuus eestlast. Laupäeval, 15. aprillil toimus Rootsis Tyngre Classic, kus Lilian Rannu võitis kulmedali naiste bodyfitnessis. Ühtlasi võistles ta ka masters bodyfitnessis, kus tihedas konkurentsis sai hõbeda.

Samal võistlusel osales ka bikiinifitnessi sportlane Mari Pukk, kes mõlemas, nii mastersite kui ka naiste arvestuses pääses kindlalt finaali ning tulemuseks mastersites neljas ning naiste arvestuses viies koht. 

Leedus toimunud Galinta Cupil tegi eestlastest parima tulemuse Janno Uus, kes rannafitnessi pikkuskategoorias -178cm võistles finaalides ning võttis viienda koha. Annaliisa Loorits ja Õnnela Raudsepp võistlesid poolfinaalis kuid kahjuks finaali ei pääsenud.

Pühapäeval, 16. aprillil toimus Maltal Diamond Cup, kus Ott Kiivikas võttis lausa kaks medalit pronksi masters kulturismikategoorias ning hõbeda oma kaalus, -85kg meeste seas.

Jaga artiklit

13 kommentaari

O
oh jummel  /   11:12, 18. apr 2017
et te inimesed võite ikka nii sapised olla,mida teiesugused siis ise ka korda saatnud on,et siin öelutsete,pidage ükskord oma tigeduse lõuad kinni,kui teil pole ühegi kohta midagi head öelda,lihtsalt vastikud olete.
G
G  /   09:47, 18. apr 2017
Siiani ei mahu hinge, et ta Marek Kalmus'e oma teelt koristas süüdistades teda sellesmillega ka ise tegeleb. Marek oli temaga võrreldes lausa kõrgemast klassist tegija. Aga tglt Ott ju ei kuulugi maailma vägevamate klassi, see ju keskklassi saavutus. Alles ju oli näitena meil külas tippklassis osalev valgevenelane kes meie "lapsega" koos trennigi tegi ja talle juhendeid jagas ;)

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis