Cristiano Ronaldo.Foto: Michael Dalder
Meistrite liiga
19. aprill 2017, 09:47

VIDEO | Ronaldo suluseisust löödud väravad võtsid Barcelona superstaaril sõnad suust (14)

Jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalis Madridi Reali ja Müncheni Bayerni vahel tekitas palju kõneainet Ungari kohtuniku Viktor Kassai brigaad, kelle otsused Bayernile fännidel meele mustaks ajasid.

84. minutil andis Kassai Arturo Vidalile teise kollase kaardi, mis jättis Baierimaa mehed enne lisaajale minekut vähemusse. Tõsine murdehetk saabus aga lisaaja esimese poolaja viimasel minutil, kui Cristiano Ronaldo selgest suluseisust 2:2 viigivärava lõi, mis tegi seeria üldskooriks 4:3. Sellest Bayern enam ei toibunud ja lõpuks kaotati eilne matš 2:4. Tagatipuks näitas kordus, et ka Ronaldo kolmas värav oli löödud napist suluseisust.

Franck Ribery slams the ref: "1 year of hard work, thanks referee, bravo!" 😮😮😮 #bayern #realmadrid #ucl #ribery #angry

A post shared by 101 Great Goals (@101greatgoals) on

Loomulikult lõid sotsiaalmeedias sellise lõpplahenduse peale kired lõkkele. Omamoodi võttis kohtuniku otsused ja Ronaldo väravad kokku Reali suurima rivaali ehk Barcelona keskkaitsja Gerard Pique, kes postitas Twitterisse lihtsalt kolm punkti. Mehe postitust on saanud üle 100 000 jagamise ja meeldimise.