Tartu peatreener Gert KullamäeFoto: Aldo Luud
20. aprill 2017, 20:47

Ka neljas poolfinalist selgus kolme mänguga

Eesti korvpalli meistrivõistlustel selgus neljas poolfinalist, kelleks osutus Tartu Ülikool.

Seeria avamängus TLÜ/Kalevi vastu raskustes olnud, ent teises kohtumises pärast esimese veerandi ehmatust kindla võidu saanud Tartu ei saanud ka neljapäeval mängu alguses käima ning pärast kümmet minutit näitas tabloo 19:19 viiki.

Edu mängiti sisse poolajaks, mis võideti 35:26. Kolmandal perioodil jätkus justkui võrdsete mäng ning Tartu juhtis enne viimast veerandit 52:41. TLÜ/Kalev ei suutnud aga kümne minutiga 11punktilisest kaotusseisust välja tulla ning kohtumine lõppes Taaralinna võistkonna 74:56 võiduga.

Seeria viimaseks osutunud mängus oli üleplatsimees Maks Konate 20 punktiga, Mandell Thomas kogus 18 silma. TLÜ/Kalevi resultatiivseim oli Reimo Tamm 10 punktiga.

Tartu kohtub poolfinaalis Rapla meeskonnaga, teises seerias lähevad vastamisi BC Kalev/Cramo ja Pärnu.

Poolfinaalidega tehakse algust 28. aprillil ehk järgmise nädala reedel.