LeBron James (palliga) ja Paul George - vastavalt Cleveland Cavaliersi ja Indiana Pacersi suurimad staarid.Foto: Brian Spurlock
21. aprill 2017, 09:42

SUPERSTAARIDE DUELL! Imetabane LeBron aitas Cavaliersil välja ronida rekordilisest kaotusseisust

Korvpalliliigas NBA peeti möödunud ööl kolm play-off kohtumist, kus tiitlikaitsja Cleveland Cavaliers kaotas Indiana Pacersile avapoolaja 49:74, ent võitis kogu kohtumise 119:114.

Teisel veerandajal korra ka 26-punktilises kaotusseisus olnud Cavaliers tegi poolaja allajäämise võiduks pööramisega ka ajalugu: kunagi varem polnud NBA play-off'is klubi poolajal nii suures kaotusseisus olnud, ent lõpuks kohtumise võitnud.

Kohtumises tegid fantastilise esituse Cavaliersi ja Pacersi suurimad staarid ehk vastavalt LeBron James ja Paul George. Esimene kogus 41 punkti, 13 lauapalli ja 12 korvisöötu, George'i arvele jäi 36 silma, 15 lauapalli ja 9 resultatiivset passi.

Võiduga läks Cavaliers nelja võiduni peetavat seeriat juhtima 3:0. Lisaks olid Eesti aja järgi täna öösel võistlustules Toronto Raptorsi 104:77 alistanud Milwaukee Bucks (seeria 2:1 Bucksile) ja San Antonio Spursi 105:94 võitnud Memphis Grizzlies (2:1 Spursile).