Ott Tänak Korsika MM-rallil. (PASCAL POCHARD-CASABIANCA)

Järgmisel nädalavahetusel sõidetakse Argentiinas autoralli MM-hooaja viies ralli ning Ott Tänaku sõnul on meeldiv tagasi kruusale kolida.

"Argentiina pole nagu mu lemmiketapid - väga kõrgel kiirusel sõidetavad rallid, kus saab kasutada tervet teed. Argentiinas leidub alati midagi, millele otsa sõita," ütleb M-Spordis sõitev eestlane pressiteate vahendusel.

Saarlane lisab, et MM-kalendri ainsas Lõuna-Ameerikas sõidetaval rallil võivad kivid tihtilugu rajale sattuda, mistõttu tuleb nende vältimiseks olla valvas. "Tuleb teada, milliseid riske tasub võtta ning milliseid mitte," lausub ta.

Tänaku sõnul pole tal varem Argentiinas üleliia hästi läinud, kuid ta loodab tänavu vigade parandust. Eelmisel nädalal toimunud testidel kogus ta vajalikke katsekilomeetreid, et end rooli taga paremini tunda. "Ootan järgmist nädalat ning usun, et meil on päris hea võimalus teha korralik tulemus," lõpetab Tänak.

Koos kaardilugeja Martin Järveojaga sõitev Tänak on MM-sarjas pärast nelja etappi üldarvestuses neljandal kohal. Duo on kogunud 48 punkti, tiimikaaslasest MM-liider Sebastien Ogieril on koos 40 silma rohkem.

Jaga artiklit

3 kommentaari

A
Aix  /   08:38, 23. apr 2017
Ei saa aru pessimistlikest kommentaatoritest,et miks on vaja inimestel kommida,kui teemat ei valda?Ott on peale Markot ainuvõimalus püsida Maailma kaardil ja tõestada,et eesti mees pole mingi jahukott.Eks seda ebaõnne ole olnud kõikidel sõitjatel,kuid seda enam on hea tõdeda,et olgem optimistid ja soovigem eesti poistele ikka kõrgeid kohti.
N
naksitrall  /   15:38, 21. apr 2017
oh seda Otti ja tema juttu!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis