Luka Doncic.Foto: Twitter
22. aprill 2017, 13:00

VIDEO | Liigsed pinged? Madrid Reali noor supertäht puhkes pingile minnes nutma (3)

Korvpalli Euroliigas jätkati eile veerandfinaalidega, kui Madridi Real kaotas koduväljakul 80:84 Darüssafakale. See oli raske õhtu Reali 18aastasele tagamängijale Luka Doncicile.

Vaatamata oma noorele eale on sloveen olnud läbi hooaja Hispaania tippklubi üks liidreid. Kuid suurte mängude kogemust Doncicil pole ning pinged võivad mõnikord üle pea käia. Nii ka eilses kohtumises, kui noormees pingile vahetades nutma puhkes.

Vaata videost, kuidas mängujuht kurvastas ning Reali peatreener Pablo Laso teda lohutada üritas:

Doncic teenis eilses kohtumises mänguaega 10 minutit ja 46 sekundit. Selle ajaga ta punktiarvet ei avanud, eksides neljal teele saadetud viskel. Küll aga kogunes mängujuhi arvele kuus resultatiivset söötu.