TUBLI! Anett Kontaveit alustas Maria Šarapova tagasitulekuturniiri väärt võiduga (5)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 22. aprill 2017 12:42
Anett Kontaveit.Foto: Peter Klaunzer
Möödunud nädalal oma esimese WTA-turniiri finaalis mänginud Anett Kontaveit alustas juba uut võistlust, kui teenis Stuttgartis 7:5, 6:3 võidu.

Eesti esireket alistas kvalifikatsiooni avaringis üks tund ja 23 minutit kestnud lahingus maailma 94. numbri Katerina Bondarenko. WTA-tabelis 94. kohal asuv ukrainlanna tegi 9 topeltviga ja lõi kaks serviässa, samal ajal kui Kontaveidi samad numbrid olid 1 ja 9.

Eestlanna järgmine vastane selgub Antonia Lottneri (WTA 175) ja Mariana Duque-Marino (101) duellist.

710 tuhande eurose auhinnafondiga turniir on oluline ka selle kohapealt, et tenniseareenile naaseb pärast karistuse kandmist Maria Šarapova. Venelanna võistles viimati 2016. aasta jaanuaris.

24.04.2017
Anett Kontaveit sai Stuttgardi WTA-turniiri põhitabeli esimeses ringis keerulise vastase
10.01.2017
15kuulise mängukeelu teeninud Maria Šarapova on õige pea valmis taas tenniseväljakuid vallutama