Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Aivar Kuusmaaga (Video: Jörgen Norkroos)

Eesti korvpalli meistriliigas on jõutud otsustavasse faasi ning reedel alustatakse poolfinaalidega. Rapla juhendaja Aivar Kuusmaa on natukene mures, sest vastu tuleb põhihooaja parim kaitsemeeskond. 

Viimased paar hooaega pronksiga lõpetanud Kuusmaa ja Rapla ei unista kohe kohast finaalis. "Eks igal asjal ole oma aeg, aga peab ka reaalselt vaatama. Üritame anda parima ja kindlasti, kui me ei jõua finaali, siis saab pronksimäng olema väga raske."

Poolfinaalis kohtub Rapla Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnaga ning peatreener on natukene mures, kas mehed on valmis agressiivse kaitsega. "Vastu tuleb võistkond, kes oli meistriliiga hooaja parim kaitsemeeskond. Ehk mängijad pole võib olla harjunud nii füüsilise kaitsega nagu meil poolfinaalis vastu tuleb." 

Mida Kuusmaa rääkis meeskonna ettevalmistusest ning kui pikaks võib tema silmis poolfinaalseeria kujuneda, vaata juba Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
No mida  /   09:46, 27. apr 2017
Iga aasta sama kräpp jutt, et mängijad pole saanud mängida nii hea kaitse vastu kui cramol ja rockil. Tõsine BS juba kolmas hooaeg. Tuleb tavaline 0:3 kaotus ja pronksmedal....ma seda juba septembrist alates rääkinud
T
teadja.  /   20:44, 26. apr 2017
Ma pigem arvan, et Rapla ja Pårnu pole voimelised finaali joudma. hea kui yhe voidu poolfinaalis saadakse. Jårgmisel hooajal voiks Rock ja Cramo moelda, et kas ikka tasub Eesti liigas ketsi taldasi kulutada. Tartu ja Cramo voiksid osaleda muudes sarjades, nagu VTB, Balti liiga, Euro Gallenge, Euro Cup

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis