Raul Must läbis avaringi suurema närvikuluta.Foto: Stanislav Moškov
26. aprill 2017, 19:37

Raul Must jõudis EMil 16 parema sekka

Taanis Koldingis peetaval EMil pidas avaringis vaba olnud Raul Must täna oma esimese mängu ja jõudis 16 parema sekka.

Must hoidis austerlase Luka Wraberi vastu mõlemas geimis kerget initsiatiivi ja võitis 21:16, 21:18. Kui avageimis tegi ta paraja vahe sisse seisult 8:8 ja hoidis edu lõpuni, siis teises geimis otsustas asja selge aktiviseerumine seisul 10:12 ning tehtud 10:2 spurt. I-le täpi panemisega tekkis veidi raskusi, kuid pandud see sai.

Homses kaheksandikfinaalis kohtub Must kas seitsmenda asetusega prantslase Brice Leverdezi või venelase Sergei Sirantiga - nende mäng algab täna hilisõhtul.

Naiste üksikmängus jäi Getter Saar jagama 17. kohta, sest ta pidi tunnistama hollandlanna Gayle Mahulette 22:20, 21:17 paremust.

Naispaar Kristin Kuuba-Helina Rüütel sai loosi tahtel kohe vastasteks maailma 13. numbrid, teisena asetatud bulgaarlannad Gabriela ja Stefani Stoeva. Vastu hakati kõvasti, kuid 16:21, 19:21 kaotusest polnud pääsu.