Sõber vs Sokk: avamatši võit läks Tarvale, kuid Betoonimeister üllatas 19:0 vahespurdiga

Toimetas Kaarel Täll, 26. aprill 2017, 23:37
Andres Sõber. Tiina Kõrtsini
Korvpalli meistriliiga esimeses üleminekumängus Tallinnas Tiit Soku Korvpallikoolis võitis Rakvere Tarvas võõrustajat Betoonimeister/Tskk/Nordi 71:60. Seda hoolimata Betoonimeistrite kolmanda veerandi 19:0 vahespurdist.

Olulist mängu oli vaatama tulnud pisut alla 250 pealtvaataja. Meistriliiga kaheksas Tarvas alustas kohtumist aktiivselt ning ei lasknud Betoonimeistril oma mängu leida. Poolaeg kuulus kindlalt 40:23 Andres Sõbra juhendatavale Tarvale, kes kindlasti loodab ka tuleval hooajal meistriliigas jätkata. Tiit Sokk ja Betoonimeister/Tskk/Nord ilmselt tahaks ka, kuid siin on pigem küsimus - kellega, milliste mängijatega?

Korra, neljanda veerandi algul oli seis Betoonimeistrite poolt vaadates ka 52:53, kuid edasi läks mäng külaliste kätte. Füüsis, kiirus, liidrite tabamused tõid Tarvale peagi soliidse edu. Siim-Markus Post tabas järjest kaks kolmest, hiljem veel ühe ning kaks minutit enne lõppu juhtis Tarvas juba 69:58. Lõppskoor 71:60.