Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Gert Kullamäega (Video: Martin Ahven)

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna selg on pärast järjekordset kaotust vastu seina. Poolfinaalseerias Rapla vastu ollakse null-kaks kaotusseisus ning peatreener Gert Kullamäe sõnul on vastased lihtsalt paremad olnud. 

"Rapla on väga selgelt parem meeskond olnud nendes kahes mängus," sõnas juhendaja pärast kohtumist. "Meie rünnak on igas mõttes lukku pandud ja me ei ole head lahendust leidnud ei eelmises ega teises. 

Nad on meie nõrgad kohad väga hästi üles leidnud ja selle pealt nende edu tuleb, ei ole selle vastu käiku leidnud," muljetas Kullamäe. 

Meeskond on uues, raskes olukorras, mis on ka treenerile uus. "Praegu on selline seis, mis nii minule kui ka osadele mängijatele uus olukord. Osadele mängijatele üldse uus seis, see play-off. Sellega tuleb hakkama saada." 

Mis on tähtsad asjad enne seeria kolmandat mängu ning mida arvab Kullamäe Rapla korvpallipublikust, vaata juba Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

4 kommentaari

.
...............................  /   16:45, 2. mai 2017
Kahju,et Valga läks Raplaga kokku. Nii see on.Rapla on tugev,sest seal on välismaalastest head mängijad.
N
No money no funny  /   15:19, 2. mai 2017
Kui ikka eelarve on viimaste aastatega trastiliselt kokku kuivanud ,millest me siis raagime ja ulume!!Isegi uut peasponsorit ei suudetud sebida ja muretseda endale,see näitab juhtkonna lohakust ja toode mitte täitmist antud hetkel jne...Ja vande kõbide hoidmine ja toetumineei toota ammu juba....

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis