Cristiano RonaldoFoto: AFP / Scanpix
Meistrite liiga
3. mai 2017, 00:54

Cristiano Ronaldo suurest võidust: meie edasipääs pole veel kindel (1)

Meistrite liiga poolfinaali avakohtumises lõi Cristiano Ronaldo Madridi Atleticole kolm väravat, kuid Reali superstaar püsib korduskohtumise eel ettevaatlikuna.

Reali 3:0 lõppenud mängus lõi Ronaldo kõik väravad. Kõigepealt viis ta kodumeeskonna kümnendal minutil juhtima, 73. duubeldas Reali eduseisu ning 86. minutil vormistas lõppseisu.

Portugallane ise jääb aga tagasihoidlikuks. "See oli täielik meeskonna võit," rääkis Ronaldo vahetult pärast lõpuvile. "Meil on hea eduseis, aga edasipääs pole veel kindel.

Atletico on väga tugev. Nad ei jõudnud poolfinaali õnne läbi ja järgmisel kolmapäeval peame keskenduma," kiitis Cristiano ka vastaseid.

Kodus mänginud Cristianot saatis vahepeal ka vilekoor, kuid portugallasel on fännidele tagasihoidlik soov. "Ma lihtsalt tahan, et kodufännid mulle ei vilistataks. Ma üritan endast alati kõik anda."