Vitali Telešil on õnnestunud senisest kümnest liigamängust vaid kahes oma puur puhtana hoida.Foto: Stanislav Moshkov
6. mai 2017, 21:25

Kalju peksis Tammekale viis, kuid on jätkuvalt hädas taga nulli hoidmisega (3)

Eesti jalgpalli meistrivõistluste 10. vooru viimases mängus nüpeldas Nõmme Kalju 5:1 Tartu Tammekat.

Kohtumist hästi alustanud Tammeka jaoks läks asi hapuks avapoolaja lõpus, kui Robert Kirss (44. min) ja Igor Subbotin (45.) viisid vähem kui 60 sekundiga Kalju 2:0 juhtima. Teisel poolajal tegid Hiiu mändide all kodumeeskonna kasuks skoori veel Artjom Dmitrijev (52.), Subbotin (56.) ja Tarmo Neemelo (85.).

Tammeka auvärava lõi eelmistel hooaegadel Kalju särki kandnud Eino Puri (64.), kes jättis 19. minutil realiseerimata penalti (Vitali Teleš tõrjus).

Hoolimata kolmest võidupunktist ei saa Kalju peatreener Sergei Frantsev oma hoolealustega lõplikult rahule jääda, sest taaskord ei suudetud oma väravat puhtana hoida. Seejuures on tegu kroonilise probleemiga, sest nullimänge on seni kogunenud vaid kaks.

Kümne mänguga on Kalju võrku löödud kümme palli. Tiitlikonkurentide Levadia ja Flora vastav näitaja on neli.

Premium liiga tabeliseis 10 vooru järel.