Gerd Kanter heitis 65.87, mis on juba rohkem kui terve eelmise hooaja parim. Foto: Tiina Kõrtsini
13. mai 2017, 23:34

NII SEE JUHTUS | Kanter avas hooaja vinge tulemusega, Kontaveit taas võidukas (1)

Tere hommikust, spordisõber! Rajule reedele järgneb veelgi rajum laupäev, vähemalt spordimaailmas. Toimumas on tõepoolest palju, sest kell 13.50 hakkab Martin Kupper Shanghais peetaval Teemantliiga etapil heitlema Rio kettaheite olümpiavõitja Christoph Hartinguga ja teiste vägilastega. Kell 14.03 teeb hooaja avastardi 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi.

Põnevat toimub ka mujal. Anett Kontaveit alustab orienteeruvalt kell 14 Rooma WTA-turniiri kvalifikatsiooni, kell 15 peetakse vormel-1 Hispaania GP avasõit ja kell 17.10 Eesti korvpalli meistriliiga pronksiseeria teine kohtumine, kus vastamisi on kodumeeskond Pärnu Sadam ja avamatši võitnud Tartu Ülikool.

23:32
SPORDISÕBER

Tänaseks tõmbame siit joone all. Oli vahva spordipäev, kuid homme on oodata vähemalt sama vingeid elamusi. Ärgem unusta - korvpallifinaalseeria teine mäng homme kell 17.10! Seniks kõike head!

TENNIS

Madriidi ATP-turniiril alistas Rafael Nadal Novak Djokovici ning kindlustas kodusel turniiri finaalkoha!

20:17
GIRO D´ITALIA

Girol sõideti täna kaheksas etapp. Võit kulus Gorka Izaguirrele, kellel oli see esimeseks suutuuri võiduks.

Tanel Kangert veeres üles finišijoone 32. kohal. Kokkuvõttes püsib meie mees jätkuvalt 18. real.

20:08

19:38
KETTAHEIDE
19:03

18:54
18:24

Pärnu saab korraks kolmele punktile, kui ei enamat. Veerandaja lõpp kuulub aga taas tartlastele ning otsustavale neljandikule minnakse külaliste 41:51 edus.

17:52

Teise veerandaja keskel õnnestust tartlastel edu kasvatada rohkem kui 10 punktile, kuid enne pausile minekut sai Pärnu veidi mängu tagasi. Pikale pausile minnakse külaliste 39:33 edus.

17:43
VEHKLEMINE

Paraku lõppes Novosjolovi teekond veerandfinaalis. Võitluses nelja parema hulka, tuli eestlasel alla vanduda Rio olümpia hõbemedalistile Marco Ficherale. Itaallase võidunumbrid 15:10.

17:29

Kui eile alustati Eesti meistriliigas finaalidega, siis täna peetakse pronksiseeria teine kohtumine. Avamäng kuulus kindlalt Tartule, seekord minnakse vastamisi Pärnus. Avaveerand suvepealinnas lõppenud - 19:14 edu hetkel tartlastele.