Lepizig ja Bayern pidasid vägeva duelli. Foto: Jens Meyer
13. mai 2017, 19:00

VIDEO | USKUMATU! Müncheni Bayern pööras liidrite duellis kaheväravalise kaotusseisu viimase 11 minutiga võiduks

Saksmaa jalgpalli kõrgliigas pidasid hullumeelse kohtumise Leipzig ja Müncheni Bayern, kui nimekam tuli raskest seisust välja ning teenis 5:4 võidu.

Juhtuma hakkas päris kohe mängu alguses, kui 29. minutiks oli võõrustaja Leipzigi edu 2:1. Kohe teise poolaja alguses kasvatati edu veelgi, kui 47. minutiks juhiti 3:1.

Bayern suutis küll vahe minimaalseks vähendada, kuid 65. minutiks oli Lepizig taas kahega ees 4:2. Samal seisul jätkati 19 minutit, kui valitsev meister teise käigu sisse lülitas.

84. minutil oli täpne Robert Lewandowski, esimesel lisaminutil David Alaba ning võõrustajate peo rikkus lõplikult viiendal lisaminutil vanameister Arjen Robben. Teadupärast kummalegi meeskonnale tänane suurt midagi ei tähendanud, kui Bayern oli kindlustanud järjekordse meistritiitli ja Leipzig koha Meistrite liigas.