NII SEE JUHTUS | Sport 14.05: Korvpallifinaal läks põnevaks, Kontaveit sai magusa revanši

14. mai spordipühapäev on tõsiselt kirev, kui põnevaid sündmusi on oodata nii tenniseväljakult, korvpallisaalist, vormeliradadelt, vutiplatsidelt kui ka mujalt. Pinget pakuvad meie sportlased, aga ka parimad atleedid üle maailma. Mis täpsemalt toimuma hakkab? Hoia Õhtulehe otseblogil silma peal ja saad teada!
00:05
SPORDISÕBER

Sellega on maikuu teine spordinädal läbi. Loodetavasti tuleb algav seitsmepäevak veelgi hoogsam! Head ööd ja kohtumiseni hommikul!

19:51
Liverpooli mängijad rõõmustavad võidupunktide üle. (DANIEL LEAL-OLIVAS)
19:46
JALGRATTAPORT
TANEL KANGERT. (Alar Truu)
18:54

Uskumatu! Suarezilt 3+1, ja siis paneb Ljutõtš ühe vabaviske mööda. Suarezil oli veel viimasel sekundil võimalus mäng lisaajale saata, aga seekord naeratab õnn Kalevile. Lõppseis 75:72.

18:49

Mirkovici kolmene otsustab sisuliselt mängu saatuse, 16,8 sekundit lõpuni ja Kalev ees 74:68.

18:49

Sven Kaldrel on võimalus vahet veelgi vähendada, aga Tollefsen paneb talle kopa!

18:47

Minut lõpuni ja Kalev ees 71:68.

18:38

Sten Sokk on pannud kolm ässa järjest, aga Gladness ja Tollefsen aitavad mängujuhi välja. Kalev taas ees ja viis minutit enne lõppu on seis kodumeeskonna poole pealt vaadates 64:62.

18:28

Suarez nõelab kaugelt ja Rapla on kolmanda veerandi järel ees 56:55!

18:26

Ljutõtš tassib Kalevi taas ette ja favoriit juhib minuti enne kolmanda veerandi lõppu 55:53.

18:18

Rapla läheb lausa juhtima! 4.48 kolmanda veerandi lõpuni seis Rapla poolelt 48:44.

18:12

Kajupank tabab kolmese ja Kalevi rünnakul teeb Cedric Simmons Rapla kaptenile ebasportliku vea. Seis on veel 44:42 Kalevi kasuks, aga Rapla on 7 minutit enne kolmanda veerandaja lõppu mängus tagasi!

18:07

Algas teine poolaeg!

17:58

Kalevi resultatiivseim on poolajaks Mark Tollefsen kaheksa punktiga, Raplale on Rasham Suarez ja Thomas van der Mars toonud 10 punkti. Vahe on selles, et Kalevi poolt on skoorinud üheksa mängijat, Raplal vaid viis. Näiteks Domen Bratož ja Sven Kaldre on siiani nulli peal.

17:52

Poolaeg läbi, Kalev ees 41:33. Rapla jõudis korraks nelja punkti peale, aga Vitali Ljutõtši läbimurded kustutasid kerge tulekahju kiirelt.

17:44
Sven Kaldre lauapalli hankimas. (Tiina Kõrtsini)
17:42

Paasojal on teise veerandi keskpaigaks juba kolm viga koos ja vahe püsib stabiilsena. 5 minutit poolajani ja Kalev ees 33:22.