Wayne Rooney. (MIGUEL RIOPA)

Briti kõmulehe The Sun andmetel mängis hasartmängusõltuvuses vaevlev jalgpallur Wayne Rooney kasiinos kahe tunniga maha rohkem kui 500 000 naelsterlingit. 

Väidetavalt üritas Manchester Unitedi vutitäht oma varasemaid kaotusi ruleti ka black jack´iga tagasi võita, kuid tulutult. "Ta panustas palju punase peale ja paistis omas maailmas hõljuvat," rääkis üks pealtnägijatest. 

Rooney olevat pidevalt nende kahe mängu vahet käinud ning samal ajal mõnusalt õlut libistanud. "Ta jõi mitmeid pudeleid järjest, kuid polnud purjus. Ta keskendus rohkem panustamisele, kui joomisele. Aga ta oli väga hooletu, visates hullumeelses väärtuses chip´e pidevalt mängu." 

Allikas lisab: "Ta ajas oma kaotusi taga, kuid jäi veelgi rohkemast ilma. Inimese vaatasid teda hämminguga, ega saanud aru, mis toimub. Ta paistis lõpuks päris löödud olevat."

Rooneyle pole see esimeseks korraks, kui ta hasartmängude kütkesse satub. Briti meedia väitel on vutimehel vahelduva eduga kasiinoprobleeme juba noorest east. Esimesed ilmingud lõid välja siis, kui ta 2002.-2004. aastani Evertonis mängis. 

Jaga artiklit

10 kommentaari

P
Priit  /   09:39, 15. mai 2017
Mõtle kui palju lotopileteid oleks saanud 500 tonni eest. Tegelikult ma üldse ei saa aru nendest mänguritest. Maja võidab alati tavaliselt, esimene asi, mille peaks mängur endale selgeks tegema.
  /   19:59, 14. mai 2017
jaapani tipp sulgpallur momota, sai ainult kasiinos käimise eest räige karistuse, jäi rio eemale ja veel kuskilt, olles ise samal ajal tipp vormis

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis