Manchester City mängijad saavad täna õhtul võitu tähistada. Foto: Martin Rickett
17. mai 2017, 00:01

Manchester City tõusis võiduga Liverpoolist mööda

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti teisipäeva õhtul kaks kohtumist, kust võidud said Manchester City ja Londoni Arsenal.

City võõrustas West Bromwich Albioni ning sai hõlpsa 3:1 võidu. 27. minutil avas skoori Gabriel Jesus, kaks minutit hiljem Kevin de Bruyne suurendas kodumeeskonna edu. Yaya Toure lõi 57. minutil City kolmanda, West Bromi auvärava sündis 87. minutil, kui sihile jõudis Hal Robson-Kanu.

Samal ajal võõrustas Londoni Arsenal Premier League'i punast laternat Sunderlandi ning kuigi avapoolajal olid külaliste vastu skoorimisega raskusil, siis teisel lõi Alexis Sanchez kaks tükki ära - kõigepealt 72. ning teise 81. minutil.

City tõusis võiduga Ragnar Klavani koduklubist Liverpoolist mööda kolmandale kohale. Meeskonnal on voor enne hooaja lõppu koos 75 punkti, Merseyside'i klubil 73. Londoni Arsenalil on koos 72 silma ning hoitakse viiendat kohta.

Pühapäeva hooaja viimastes kohtumistes võõrustab Liverpool Middlesbrough meeskonda, Manchester City sõidab külla Watfordile ning Arsenal võtab koduväljakul vastu Evertoni.