Celta Vigo v Real Madrid - Spanish Liga Santander Football Soccer - Celta Vigo v Real Madrid - Spanish Liga Santander - Balaidos Stadium, Vigo, Spain - 17/5/17Real Madrid’s Cristiano Ronaldo celebrates scoring their second goal Reuters / Miguel VidalFoto: MIGUEL VIDAL
18. mai 2017, 00:01

NII SEE JUHTUS | Sport 17.05: Kontaveit säras Roomas, Kangert 200 kilomeetrit põhja pool! (10)

Tervist, kallis spordisõber. Tänase päeva tippsündmus on kindlasti Anett Kontaveidi matš Rooma turniiril maailma esireketi Angelique Kerberiga. Kohtumine peetakse peaväljaku kolmandana ning algab kella 17 paiku. Nii enne kui ka pärast suurt lahingut saate aga kõik tähtsad spordiuudised siit, Õhtulehe otseblogist, mõnusalt kätte. Püsige meiega!
00:01

Ja õhtu lõpetame uudisega, et Itaalia jalgpalli karikavõitjaks tuli Torino Juventus, kes alistas finaalis Dani Alvesi ja Leonardo Bonucci väravatest 2:0 Rooma Lazio. Palju õnne Juventusele ja loodame, et hommikul tõusevad sama rõõmsa tujuga nagu Juventuse pallurid üles ka Eesti spordisõbrad, sest Anett Kontaveidi mäng Mirjana Lucic-Baroniga algab juba kell 12.00. Kohtumiseni!

23:57
Cristiano Ronaldo viis Reali ihaldatud tiitli lävele. (MIGUEL VIDAL)
22:54
AUTORALLI
Aleksei Lukjanuk. (ALDO LUUD)
22:22

Anett Kontaveit ja Milana Lucic-Baroni kohtuvad homme kell 12.00. Kontaveit ja Lucic-Baroni peavad oma matši Next Gen Arena nime kandval väljakul, mis on turniiril peaareeni kõrval tähtsuselt teine. Tegemist on Next Gen Arena homse avamänguga.

JALGRATTASPORT

Tanel Kangerti laused pärast Giro d'Italia 11. etapil neljandana lõpetamist: "Teadsime, et tuleb raske etapp. Kas mina või tiimikaaslane Dario Cataldo passis alati grupi eesotsas, et rünnakutega kaasa minna. Nägin pisut enne lõppu, et ees on kolm ratturit ja haakisin ennast nendele külge. Kahjuks ei suutnud ma neid üllatada, sest tuul puhus vastu ja rada oli pisut ülesmäge. Igatahes olen päevaga rahul, sest võtsin üldarvestuses liidritelt tagasi ligi kaks minutit."

TENNIS

Kerber ei liigu üldse hästi. Kas teda häirib eelmisel nädalal Madridi turniiril saadud vigastus, mille tõttu jättis võistluse pooleli? Kontaveit juhib teises setis juba 4:0!

16:58
TENNIS

Seitsmes geim järjest! Kontaveit juhib teises setis 3:0!

16:56
TENNIS

USKUMATU! Kontaveit murrab teise seti alguses kohe Kerberi! See on Kontaveidile kuues geimi võit järjest!

16:54
TENNIS

Esimese seti statistika:

16:53
TENNIS

Kontaveit alustab teist setti enda servi hoidmisega!

16:53
TENNIS

16:46
TENNIS

FANTASTIKA! Anett Kontaveit võidab neljanda geimi järjest ja võidab esimese seti 6:4!

16:43
TENNIS

Kontaveit võidab kolmanda geimi järjest! Vahepeal võitis Anett lausa 11 punkti järjest! Eestlanna on maailma esireketi vastu setivõidust kõigest ühe geimi kaugusel!