Talisport

Lumelaua ja freestyle-suusatamise alajuht Kerstin Kotkas murdmaarahvale: poisid, tehke ometi oma asjad korda! (3)

Mart Treial, 22. mai 2017, 04:00
Kerstin KotkasFoto: Erakogu

Hiljuti lekkis meediasse üheksa murdmaasuusatamisega tegeleva klubi ühispöördumine teistele suusaklubidele, mille eesmärk on kokku kutsuda Eesti suusaliidu (ESL) erakorraline üldkogu ning praegune juhatus ja president kukutada. Too ettevõtmine oli viimane piisk kahevõistluse ja suusahüpete tänaseks endise alajuhi Priit Talve ning lumelaua ja freestyle-suusatamise juhi Kerstin Kotkase karikaisse, kes otsustavad nüüd avalikult oma arvamuse välja öelda.

Talve mõtted leiab siit, alljärgeva pöördumise läkitas Õhtulehele lumelaua ja freestyle-suusatamise alajuht Kerstin Kotkas, kes leiab samuti, et suusaliidu juhatus on igati toimiv instants ning soovitab murdmaarahval esmalt peeglisse vaadata.

„Olen suusaliidus töötanud kaks aastat, kolmas jookseb ja võin kindlalt öelda, et viimase aastaga on suusaliit muutunud murdmaakesksest spordialaliidust oma kõike kuut spordiala haldavaks (ja kõigisse neisse panustavaks) alaliiduks, mis vaatab ka suurt, ühtset pilti,“ alustab Kotkas oma kirjalikku pöördumist.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. mai 2017, 04:00
Endine kahevõistluse juht Priit Talv murdmaarahva mässust: tahtmatult tekib mõte, kas tahetakse taastada suuresti ainult murdmaasuusatamise liit?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee