Rootslased lõid soomlastele neli väravat (Martin Meissner)

Jäähoki MM läheneb lõpule. Homme mängitavas finaalis kohtuvad Kanada ja Rootsi, kellest viimane alistas kindlalt naaber Soome. 

Rootsil kulus esimese värava löömiseks alla kahe minuti, kui Alexander Edler avas skoori. Siiski avaperiood lõppes viigiliselt, sest Joonas Kemppainen viigistas kolm minutit hiljem. 

Teisel kolmandikul viskasid rootslased aga veel kaks väravat. Kõigepealt viis 24. minutil John Klingberg enda koondise ette ning William Nylander suurendas eduseisu viis minutit enne perioodi lõppu. 

Viimasel 20. minutil ei suutnud soomlased väravat visata ning kuus minutit enne lõppu kindlustas Joakim Nördström Rootsile kindla 4:1 võidu. 

Finaalis tuleb vastu Kanadaga, kes alistas Venemaa 4:2. 

Jaga artiklit

6 kommentaari

  /   12:16, 21. mai 2017
Olen alati hokit jälginud, aga see kommentaator, kes seal nüüd mõned aastad on, ei sobi kohe üldse. Pigem vaatan kusagilt netist. Palun pange normaalne kommentaator sinna. Oioii, uiuii, noonii jne... kuidagi tuim ka veel. Muidu olin vanasti ikka Rootsi polt, aga kui Soomlastega mängisid, siis hoidsin ikka Sommidele pöialt. Loodame, et finaalis saab Venemaa kotti.
A
ants  /   01:34, 21. mai 2017
Rootslased tõid soomlased maapeale tagasi, nagu tavaliselt.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis