Tartu Ülikooli korvpallimeeskond.Foto: Aldo Luud
Ville Arike 23. mai 2017 15:51
Tartu Ülikooli spordiklubi teatas täna, et korvpalliklubi aastaid juhendanud Gert Kullamäega ei jätkata koostööd. Klubijuhi Harry Lembergi sõnul meeskonna eesmärgid ei muutu.

"Meie kontseptsioon on väga selge. Meil on väga hea järelkasvusüsteem, võitsime Eesti noortemeistrivõistlustel neljast tiitlist kolm: U12, U16 ja U18 vanuseklassis. Ka U14 poisid jõudsid finaali. Me ei muretse Tartu korvpalli tuleviku pärast, esindusmeeskonda on järjest noori liikumas," tutvustas Lemberg.

Me ei lase latti alla - endiselt soovime osaleda FIBA sarjas, Balti liigas ja kindlasti võitleme edasi Eesti meistritiitli eest. Meeskonna eelarve on plaanitud samasse suurusjärku, nagu see on olnud kümme viimast aastat."

Kas Kullamäe asemele soovitakse värvata kodu- või välismaine juhendaja, ei soovinud Lemberg täpsustada.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Kallepanimalle 25. mai 2017 00:05
Ei selge. Sel hooajal veel mõned korrad saali külastasin, aga pettumustega. Teie samade eesmärkidega edasi minnes olen mina out. Toksige edasi seal oma vanameistritega! "Panustage" ikka Tartu noortesse oma raha, mida need noored näinudki pole!! Käisin Tartu võrkpalli sel hooajal 3x rohkem saalis vaatamas ja 30x rohkem sain elamust. See laev on pooleldi põhjas, mehed! Aeg on auke lappida!!!
KT 24. mai 2017 21:18
Järelikult maksimum hõbe,pronks ka hea.Huvitav kas uuel hooajal ka mingi nimi tuleb meeskonnale?Kui kõik läheb vanas vaimus edasi ,siis kaovad needki vähesed pealtvaatajad saalist.Loodame,et seekord taipavad ka keskmängija palgata.Hõbemäe(pronksimäe) unustas selle ära.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS