Tallinna Levadia mängijad rõõmustamas. Foto: Tiina Kõrtsini
23. mai 2017, 21:50

Levadia alistas ülisuurelt Viljandi, Flora sai jagu Paidest

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna neli mängu, kus võidud said Tallinna Flora ja Levadia, Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju.

Flora sõitis külla Paide Linnameeskonnale. Kuigi Flora läks matši juba 10. minutil Mihkel Aksalu väravast juhtima, siis Martin Mägi 21. minutil viigistas. Külalised Tallinnast läksid taas juhtima 61. minuti Brent Lepistu tabamusest ning lõppseisu 3:1 vormistas Rauno Sappinen 77. minutil penaltist.

Samal ajal võõrustas Tallinna Levadia Viljandi Tulevikku ning sai ülimalt kindla 5:0 võidu, kuigi avapoolaeg lõppes vaid 1:0. Võõrustajate väravad lõid Nikita Andrejev, Pavel Marin, Jevgeni Kobzar, Joao Neto Morelli ja Maksin Podholjuzin.

Nõmme Kaljut väisas Narva Trans, kes peab piirilinna naasma 0:2 kaotusega. Kalju avavärava lõi 11. minutil Henrik Pürg, lõppseisu vormistas teise poolaja alguses Artjom Dmitrijev.

Sillamäe Kalev alistas enda koduväljakul laupäevaseks Evald Tipneri karikamänguks valmistuva Tartu Tammeka 2:0. Võitjate väravad lõid Aleksandr Volkov ja Aleksandr Savin.