Jalgpall

Tasumistund käes: Infonet ulatas Florale euroopaliku abikäe 

Siim Kera, Mart Treial, 29. mai 2017 04:00
BOSSID: Infonet võib pralletada küll, nende valduses on hetkel nii liigatiitel, karikas kui ka superkarikas! Foto: Alar Truu

Kui tavaliselt kipub väiksema ning suurema vastasseisus süda toetama tillumat, siis FC Flora poolehoidjad ning pallurid said laupäevases jalgpalli karikafinaalis proovida Infoneti toetaja rolli. Tartu Tammeka võit oleks neile laastavalt mõjunud.

Kui sa pole just massöör, siis sa tavaliselt ei oota, et inimene, kellega kohtud, oleks pinges. Põgusat närvilisust loodan Infoneti ning Tammeka karikafinaali eel aga FC Flora kaptenilt Brent Lepistult (24). Kitseküla meestel on hingevärinaks põhjust – klubi koduväljakul otsustatakse nende eurokoha staatus. Ja seda ilma tiimi enda osaluseta!

Kuna mullusel tšempionil Infonetil on Meistrite liiga koht kindlustatud, vajab Flora Euroopa liigasse pääsemiseks lasnamäelaste triumfi. Tammeka edu korral pääsevad maailmajao tugevuselt teise eurosarja nemad. Mees on kaptenile omaselt tasakaalukas. Tehniliselt asume kahe raudtee vahel rööbastelt väljas, kuid Lepistu rööpast väljas ei tundu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.06.2017
IGATI VÕIDETAV! Selgus Infoneti vastane Meistrite liiga kvalifikatsioonis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee