Infonet ja Nõmme Kalju mängisid viiki. Foto: Robin Roots
30. mai 2017, 21:10

Lisatud galerii!

Eesti jalgpalliliigas ei suutnud tiitlikaitsja FCI Tallinn Nõmme Kalju vastu eduseisu hoida ning kohtumine lõppes viigiga.

Uut hooaega niigi kesiselt alustanud valitsev meister läks koduväljakuil Pavel Dõmovi 10. minuti väravast juhtima ning teise poolaja keskel Kirill Nesterov duubeldas Infoneti eduseisu.

71. minutil vähendas Karl Mööl Kalju kaotusseisu, kuid külaliste olukorra tegi 75. minutil keerukamaks Artur Valikajev, kes saadeti teise kollase tõttu platsilt minema. Infonet ei suutnud aga edu hoida ning 90. minuti Artjom Dmitrijevi penaltist Kalju viigistas. Seisuga 2:2 lõppes ka kohtumine.

Täna peetakse Eesti jalgpalliliigas veel kolm kohtumist: Viljandi Tulevik võõrustab Tartu Tammekat, Narva Transile sõidabkülla Tallinna Levadia ja Paide Linnameeskond külastab Pärnu Vaprust.