Tallinna Levadia alistas InfonetiFoto: Alar Truu
2. juuni 2017, 21:28

Eesti jalgpalliliigas teenisid reede õhtul võidud Tallinna Levadia, Pärnu Vaprus ja Narva Trans.

Päeva keskses kohtumises võõrustas Tallinna Levadia Kadrioru staadionil Infoneti võistkonda. Väljakukohtunik jagas mõlemale tiimile kolm kollast kaarti, mis iseloomustas ka võitluslikku iseloomu. Levadia ja ka kohtumise ainsa värava lõi 85. minutil Nikita Andreev, kuigi võimalusi oli mõlemal meeskonnal veel

Pärnu Vaprus sai hooaja teise võidu, kui alistas võõral väljakul Sillamäe Kalevi 3:1. Kõik väravad sündisid teisel poolajal. Rando Leokini 50., Tõnis Vihmoja 60. ja Kristen Saartsi 62. minuti väravatest haarasid külalised veenva eduseisu, 65. minutil lõi võõrustajate ainsa kolli Aleksandr Volkov.

Narva Trans alistas võõral väljakul 2:1 Viljandi Tuleviku. Ilja Ferapontov viis juba teisel minutil külalised juhtima ning 53. minuti Tanel Langi tabamus tõi tabloole 1:1. viigi. Ferapontov lõi aga Transi võiduvärava 62. minutil.