Laadin videot...
1
foto
Madridi Reali bussi teekond reedesele treeningule. (Kaarel Täll)

Maailma kõige hinnalisemate busside võistluses teeks ilmselt ilma just see sõiduk, mis reede õhtul Õhtulehe kaamerasilma ette jäi. Bussitäis Madridi Reali mängijaid olid parajasti teel treeningule, mis toimus Cardiffis asuval Walesi rahvusstaadionil.

Bussi teekonda turvati hoolega, kuid mitte piisavalt. Mitukümmend minutit enne Cristiano Ronaldo, Gareth Bale’i ja teiste superstaaride saabumist pandi tee kinni ning teatati, et mitte keegi lähiajal teed ületada ei tohi. Pidavat olema rangelt keelatud.

Paar usinamat jalakäijat suutsid siiski politsei vahelt läbi pugeda ja oma teekonda jätkata, kuid üldiselt selgitasid mundris mehed rahulikult ja asjalikult, miks Reali buss ikkagi kõigepealt läbi tuleb lasta.

Portaal transfermarkt.de pakub Madridi kuningliku meeskonna mängijate koguhinnaks 764,8 miljonit eurot. Suure osa antud summast moodustavad Ronaldo (100 miljonit) ja Bale'i (90 miljonit) turuväärtused, järgnevad "kõigest" 60 miljonit eurot maksvad Toni Kroos ja Karim Benzema.

Võrdluseks: Tõnis Lukase sõnul maksis ERMi ehitamine veidi üle 75 miljoni euro (info ETV saatest "Kahekõne", mis toimus eelmise aasta oktoobris).

Jaga artiklit

1 kommentaar

E
ehh  /   09:21, 3. juuni 2017
kihutab? - Kaarel on vist eile ühe õlle rohkem võtnud, kui oleks tohtinud.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis