Laadin videot...
1
foto
Üks küsimus Team Haanja liikmetele. (Jörgen Norkroos)

Õhtuleht taaselustab vahepeal unustuste hõlma vajunud rubriigi "üks küsimus". Sel korral on meie kaamera ees kümme Team Haanja suusatajat, kes vastavad küsimusele, kas Eesti rahvas on suusatajate suhtes pisut ebaõiglane?

Karel Tammjärv: „Ma ei ütleks, et ebaõiglane, vaid kirglik ja elab kaasa. Ja kui kaasa elatakse, siis... Kui läheb kehvemini, ei olda sellega rahul, me ise ei ole rahul. Kui läheb hästi, siis tuntakse rõõmu sellest.“

Raido Ränkel: „Viimasel ajal võib-olla natukse küll. Oodatakse võib-olla Andruse, Jaagu ja Kristina tõttu meilt liiga palju. On põlvkondade vahetus ja läheb aega natukse."

Marko Kilp: "Kindlasti nad ootavad tulemust, aga kui tulemust ei ole, siis on arusaadav ka nende ebaõiglus meie suhtes."

Karl Erik Rabakukk: "Kui Delfi kommentaare lugeda, siis küll. Aga isiklikud tuttavad kõik elavad väga kaasa."

Tänane video on neljas viiest. Viimase teemana on salves ennustus Pyeongchangi olümpiamängudeks. Varem avaldatud videod suvise ettevalmistuse võlust ja valustrullsuusatamise ohtlikkusest ning laskesuusa ja kahevõistuse dilemmast leiab sõnale klikkides või seotud artiklite rubriigist.

Jaga artiklit

6 kommentaari

O
Olen  /   10:13, 5. juuni 2017
küll spordikauge inimene,aga tahaksin väga uskuda ausasse sporti ja ükskord ometi teada saada Kiku dopinguproovide tulemusi!
V
villi  /   19:05, 4. juuni 2017
Jõudu edasises töös Haanja Team.Käisin teil suusatamas märtsis ja mulle meeldis tava inimeste ja tervisesportlaste jaoks tehtud rada .Mine kuna tahad ja tasuta.Edu Teile

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis