Juan Cuadrado tõstis pärast Sergio Ramose puudutamist käed, et näidata, et tema ei teinud midagi paha. (Reuters / Scanpix)

Eilse jalgpalli Meistrite liiga finaali suurim häbiplekk on võidumeeskonna Real Madridi kapteni Sergio Ramose alatu näitemäng 84. minutil, mis päädis Juventuse poolkaitsja Juan Cuadrado teise kollase ehk punase kaardiga.

Endine Inglismaa koondise ja Manchester Unitedi keskkaitsja Rio Ferdinand sõnas Ramose käitumise peale, et tal oleks häbi, kui tema poeg näeks isa nõndaviisi käitumas.

Toosama teatritükk tõmba naljahammastel mõtte käima, sestap leiab Twitterist kamaluga Ramose-iroonilist materjali. Alljärgnevalt mõned näited.

Jaga artiklit

3 kommentaari

S
Smif  /   08:55, 5. juuni 2017
Kaptenipaela ei tohiks see tegelane kanda kohe mitte!
Peale mängu esines kah nagu oleks olnud mängu kangelane,suur osa ajast poseeris oma naise ja kahe lapsega nii et toppis oma väiksema lapse sinna karikasse,ylbelt ajades minema taga seisvaid teisi inimesi,tõelised mängu kangelased jäid tahaplaaanile...eriti Ronaldo.
Kaptenipael Ronaldole!
R
Raivo  /   00:58, 5. juuni 2017
Täitsa nõus eelpoolöelduga, üks kõige ebasportlikum mängija läbi aegade, kui nüüd sellise näitemängu eest ka karistust ei järgne, siis pole mõtet enam jalgpalli edasi vaadata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis